אחסון נעליים – 15 פתרונות אחסון לנעליים שלך

אחסון נעליים

תוכן עניינים

גם אם אתה מעשי, אחסון הנעליים שלך יכול בקלות לצאת משליטה. בטח יש לך נעלי ספורט, אבל מה אתה יכול ללבוש לעבודה? מה מתאים לחתונה? ולהליכה על החוף? איזה נעל תנעל לחתונה בחוף הים?

אנחנו נוטים לרכוש הרבה נעליים, והן עשויות להיות כאב ראש אמיתי באחסון. הם מגושמות, קשה יותר לאחסן אותם, ובדרך כלל יש הרבה מהם. גם נעליים יכולות להיות מסובכות יותר כי הן כמעט קצת יותר רגשיות. אנחנו יכולים לשמור אותם גם אם הם לא מתאימים.

אז, מהי הדרך הטובה ביותר לאחסן את הנעליים, המגפיים, הסניקרס, העקבים והסנדלים שלך? ביצענו מחקר זריז שיתן לנו מסקנות. זרקנו גם כמה עצות ניקוי, מכיוון שהבעיטות שלך עשויות לצרוך ברק טוב.

עקוב אחר 14 הטיפים הפשוטים והמדהימים הבאים לאחסון נעליים

1. שמור את הנעליים שלך מהרצפה.

כשזה מגיע לאחסון נעליים, האינסטינקט הראשון שלך עשוי להיות לזרוק אותן על רצפת הארון שלך. זה האינסטינקט הלא נכון.

זה הופך את הנעליים שלך לקשה יותר למצוא כשהכל מונח זה על גבי זה בחלל גדול. סביר יותר שהם יחטפו מכות כאשר אתה כל הזמן מזיז זוגות הצידה בחיפוש אחר הכפכפים האהובים עליך.

אם אתה מתעקש לדבוק בתוכנית הרצפה, יישם איזשהו ארגון נעליים בסיסי. אל תזרקו אותם לערימה. יישר אותם יפה. שילמת עבורם כסף, אז תתייחס אליהם יפה. אבל כפי שתראה, יש עוד הרבה שאתה יכול לעשות כדי לשמור על אוסף הנעליים שלך מסודר.

2. הימנעו מאחסון נעליים במתלים.

אחרי שתעבור על פני אפשרות ערימת הרצפה, המחשבה הבאה שלך היא ככל הנראה מתלה נעליים – אחד מאותם ציוד תיל שתוכל למצוא בחנויות למוצרי בית. זו גם שיחה גרועה.

בכל פעם שאני רואה לקוחות עם מתלי נעליים מתכתיים כאלה, אני זורק אותם. הם לא מאחסנים הכל, וממילא הם תמיד נדחפים לאחור. הם מפריעים לבגדים התלויים.

מתלים לחוטים הם גם סיוט עבור סוגים מסוימים של נעליים (כמעט כל דבר עם עקב), אז באמת, הם צרות יותר ממה שהם שווים.

3. מיין נעליים לפי קטגוריות.

לפני שתתחיל ליישם פתרונות או תוכניות חדשות לאחסון נעליים, ארגן את הנעליים שלך לקבוצות. ראשית, חלק את הנעליים שלך לשתי קטגוריות:

  1. הנעליים שאתה נועל כל הזמן
  2. הנעליים שאתה נועל בתדירות נמוכה יותר

את אלה שאתה נועל בתדירות נמוכה יותר (תחשוב על נעלי סטילטו או מגפי שלג) יש לאחסן, כדברי ארון, "גבוהה ורחוקה".

עכשיו הגיע הזמן לסווג עוד יותר את הנעליים היומיומיות שנותרו. סגנונות דומים צריכים להיצמד זה לזה. נעליים שאתה נועל לעבודה צריכות להיות בקבוצה אחת. נעליים שתנעל לארוחת ערב עשויות להיות בקבוצה אחרת, ונעליים המתאימות להליכה רבות יכולות להיות בקבוצה שלישית.

חשבו על הפעילות שעבורה הייתם נועלים כל זוג נעליים, כך שכשיגיע הזמן לצאת לאותו אירוע, תדעו בדיוק היכן לחפש.

4. העריכו האם אתם זקוקים לפתרון אחסון נפרד לנעליים או לא.

יש אנשים שאוספים נעליים כמו שסבתות כביכול אוספות סוודרים לחג המולד. אולי אתה אחד מהאנשים האלה. אם כן, אז אתה יודע שלספר לחובבי נעליים שהם צריכים לסדר את המחסן שלהם לא יעזור כלום.

אך מכיוון שבחדר ארונות יש מקום אחסון מוגבל, חשבו האם אתם באמת צריכים להשקיע בפתרון אחסון נפרד לנעליים.

דברים תופסים את המקום שהם תופסים. לכן העצה הבאה תהיה לקנות כוננית עם מדפים מתכווננים. אפילו אחד של איקאה.

אם כבר מדברים על איקאה, ברימנסכונניות ספרים כולן מתכווננות, וכולם טובים לאחסון שלך.

5. השתמשו בקופסאות נעליים שקופות עם מכסים.

כמו שכל מקצוען בארגון יגיד לך, קשה יותר לבחור בגדים ואביזרים כשאתה לא יודע על מה אתה מסתכל. מילוי הכל באמבטיה לא מאפשר לדמיין את האפשרויות שלך, אז כשאתה ממיין את הנעליים שלך, נסה לשמור אותן גלויות ככל האפשר.

אם אתה משתמש בפחי אחסון נעליים או קופסאות, לכו על האפשרויות השקיפות.

אם אתה מקבל ארגונית נעליים, חפש כאלה עם חריצים ברורים.

מעדיפים לעשות שימוש חוזר בחלק מקופסאות הנעליים שכבר יש לך?

הדביקו תמונה של הנעליים בחלק החיצוני של כל קופסה. העזר הוויזואלי הקל הזה יעזור לרוץ בזיכרון שלך בבוקר, וימנע ממך לקרוע את הארון שלך לגזרים בזמן שאתה שוקל את אפשרויות התלבושת שלך.

6. קח כמה פחי נעליים.

פחי נעליים ניתנים לערום, הם זמינים באופן נרחב, והם בדרך כלל שקופים. הם יכולים לאחסן חלק גדול מאוסף הנעליים שלך (למעט דברים גבוהים כמו מגפיים ונעליים גבוהות) במקומות בודדים שקל לראות.

7. אחסן נעלי עקב מהודרות בחלק העליון של הארון שלך.

נעלי עקב מגונדרות – כלומר אלה שקארי ברדשו מתנדנדות – הן לעתים נדירות מסוג הנעליים שאתה נועל מדי יום. גם אם כן, הם לא נכנסים בקלות לתוך חריצי הנעליים בארגונית מעל הדלת. ומכיוון שנעלי עקב מפוארות עדינות יותר, קל יותר לדפוק אותן בפחים או בקוביות.

לדברי מספר מארגנים מקצועיים, המדף העליון של הארון שלך הוא אחד המקומות הטובים ביותר לאחסון נעליים. מומלץ לאחסן את הנעליים שלך שם בקופסאות נעליים עם תמונות תואמות מודבקות בחזית.

זה נחמד לקשט את הארון בדברים יפים. אם למישהו יש זוג נעלי סטילטו יפות שהוא אף פעם לא לובש אבל לא רוצה לזרוק, נשים את זה בראש הארון ליד התקרה. ואז זה מסודר באומנות. הם עדיין שם, אבל לא מפריעים.

8. אחסן דירות, סנדלים ונעלי בית בארגוניות מעל הדלת.

מארגני נעליים התלויים מעל דלת הארון יכולים להציל חיים – במיוחד עבור נעליים קלות משקל, כיוון שאתה יכול לחבר זוג שלם בחריץ אחד.

אבל אם יש לך דלת הזזה של ארון, או פשוט אין לך מקום לארגונית הסטנדרטית בעלת 24 כיסים, מומלצת ארגונית אנכית דקיקה שנקשרת על מוט הארון.

אתה יכול להתאים זוג נעליים בכל חריץ, ויש 10 חריצים. אתה יכול להשיג שני מארגנים ואלה צריכים לראות אותך דרך הנעליים היומיומיות שלך. אם אתה שוקל יותר מ-20 זוגות נעליים בכל יום, יש לך יותר מדי נעליים.

9. מחזיקי סנדל עשה זאת בעצמך באמצעות מתלי חוט.

אחד הרעיונות האהובים של פינטרסט לאחסון נעלי עשה זאת בעצמך הוא התאמת סנדלים ונעליים שטוחות על קולבי חוט רגילים. כדי לעשות זאת, חתוך את השלב התחתון מכמה מתלי חוט. לאחר מכן, השתמש בצבת כדי לכופף את הקצוות לווים מסולסלים.

אתה יכול פשוט לעצור שם. החוטים של הסנדלים או החלק העליון של השטוחים יתלו על כל וו. או שאתה באמת יכול לעשות עשה זאת בעצמך את הדבר הזה עם כמה מעילי קולב סרטים מותאמים אישית.

10. אחסן מגפיים זקוף.

בהתאם לאורכם, למגפיים יש נטייה להתהפך ולתפוס הרבה שטח רצפה מיותר. כדי לשמור על צורתם, השתמש בעיתונים או מגזינים מגולגלים, או אפילו בקבוקי פלסטיק ישנים.

ברגע שהמגפיים שלך עומדים בתשומת לב, האחסון הופך להרבה יותר פשוט. אתה יכול להדביק אותם בפח שקוף או בקופסאות בודדות. 

בהתאם לפריסת הארון שלך, אתה יכול גם לתלות את המגפיים שלך ממוט עם מתלי מגפיים. כמה מעצבי מגפיים מסחריים מגיעים גם עם וו בקצה עבור התרחיש הזה בדיוק. נצל את זה.

11. השתמשו בחומץ ובלק כדי לגרום למגפי עור להיראות חדשים.

הצעד הראשון בטיפול במגפיים הוא הגנה עליהם מפני פגעי מזג האוויר. כדי למנוע כתמי מים ומלח בחורף, רססו את המגפיים עם ספריי עמיד למים. המייצר מיגונים נפרדים לזמש, עור וחומרים אחרים.

אם בכל זאת אתה מצליח לאסוף כתמי מלח, ניגוב המגפיים שלך עם חומץ לבן עושה פלאים על עור וזמש.

אם אתה מחפש לשפר את מגפי העור שלך, סבון צריך לטפל בכל לכלוך שהם אספו.

לגבי אופן הסרת השפשופים במגפיים, טבלו מטלית לחה בסודה לשתייה. קרצף את האזור הפוגע. ולאחר מכן נגב את המשחה עם מטלית נקייה.

לאחר שטיפלת בזוהמה, צחצח את המגפיים שלך על ידי מריחת שכבה אחידה של הלק המועדף עליך עם סמרטוט או מברשת. אתה יכול גם למצוא ערכות טיפול למגפיים עם אפליקטורי קצף בבית המרקחת המקומי שלך אם אתה קצר בזמן.

12. נקו מגפי זמש עם אבקת טלק, מברשת ומגבת יבשה.

לא בטוחים איך לנקות מגפי זמש? כל שעליך לעשות הוא להבריש את כל השפשופים או הכתמים. מחקי עיפרון ולוחות אמרי יכולים גם לעזור לחסל אזורים בעייתיים.

כמו כן, לעולם אל תשתמש במים לניקוי זמש. מים ישאירו כתם, ואתה ממש תכעס על עצמך.

אם נעלי הזמש שלך מכווצות בטעות כתם נוזלי, מגשם או נוזל אחר למשל, הניחו אבקת טלק על הכתם והניחו לו לשבת למשך הלילה. בבוקר, ניחשתם נכון, צחצחו את הפסולת.

אם אלו היו מגפיים מסוג אחר, אולי תתפתו להוסיף שכבת לק להשלמת הניקוי. אבל נחשו מה? גם זה אסור עבור זמש? משחת נעליים, גם רק תהרוס נעלי זמש. אם נעלי הזמש שלך נראות אפרוריות, אנו ממליצים ללטש אותן במגבת נקייה ויבשה.

13. שקול לאחסן נעלי ספורט בסלסילות נעליים או קוביות.

מכיוון שנעלי ספורט הן נעלי אתלטיות מטבען, הן בנויות כדי לעמוד בפני דיור קצת יותר גס מאשר, למשל, נעלי בלט. מה שאומר שאתה יכול לברוח מאחסון נעלי ספורט באפשרויות אחסון נעליים קצת פחות יקרות.

סניקרס לא חייבות להיות בפחים, הן יכולות להיות בסלים. קאביז הם עוד דרך טובה ללכת. האפשרות הזו מעניקה לכל נעל את הבית שלה.

יש גם ווי נעליים של סטייקלר. שמתנוססים על הקיר ונצמדים על העקב של נעלי הספורט שלך. 

אבל כמובן, אם אתה מחשיב את מכשירי האייר ג'ורדן הוותיקים שלך כרכושך היקר ביותר, אולי תרצה לשמור אותם בקופסה על המדף העליון, בדיוק כמו אלה של ג'ימי צ'ו.

14. שמרו על נעלי ספורט נקיות וריח רענן עם מר קלין.

יש המון דרכים פשוטות לשמור על הבעיטות שלך רעננות. אבל לפני שנגיע לאלו, מילה מהירה על איך לשמור על  ריח רענן של סניקרס:

אם נעלי הספורט שלך נשאו קצת סירחון מחדר הכושר, פזרו סודה לשתייה בתוך כל נעל. הניחו לה לשבת לילה שלם והשליכו את האבקה החוצה בבוקר.

הריח הפוגע אמור להיעלם. זה אומר שהגיע הזמן לעבור לניקוי נעלי הספורט שלך מלכלוך ושאריות נוספות.

כדי להסיר כתמים פשוטים מנעלי ספורט, נגב אותם עם מטלית. או לשפשף אותם עם מברשת שיניים שנייה.

כדי להסיר שפשופים קשים מנעלי ספורט, ראשי סניקרס נשבעים בפימר מחקי קסם נקייםומנקה הנעליים הפרימיום של ג'ייסון מארק.

ואל תשכח את השרוכים. בפעם הבאה שאתם מכבסים, זרקו אותם לתוך המכונה. אפשר לשים את השרוכים בשק כביסה או בציפית כדי שלא יסתבכו במכונת הכביסה.

מעדיפים לנקות שרוכי נעליים ביד?

בצע את ששת השלבים הפשוטים הבאים:

  1. הסר את השרוכים מנעלי הספורט שלך.
  2. הסר כל לכלוך רופף מהשרוכים עם מברשת שיניים ישנה.
  3. משרים את השרוכים במים חמים ומלבינים.
  4. לאחר מספר דקות, שפשפו שוב את השרוכים עם מברשת השיניים הישנה (הקפידו לנקות אותה לפני שאתם עושים זאת).
  5. שוטפים את השרוכים במים.
  6. תן לשרוכים להתייבש באוויר.

מאמרים נוספים

מחלות תוכים
הכל על מחלות נפוצות אצל תוכים

ישנן מחלות רבות שיכולות לפגוע תוכים , פרגיות וכדומה ואתה בתור בעלי ציפורים צריכים לדעת עליהם. כי אפשר להגן על תוכים ממחלות אפשריות רק עם ידע הרקע הרלוונטי. במאמר זה

קראו עוד »
דילוג לתוכן