יעדים מומלצים לטיול עם הכלב שלך- אפשר להתחיל לארוז

יעדים לטיול כלב

תוכן עניינים

בין אם מדובר בטיול בכביש או בהרפתקה בסילונים. מחקר ותכנון החופשה שלכם מראש הם אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח חופשה חלקה ונטולת מתחים. עצה זו נכונה אפילו יותר כשמדובר בחופשה עם חיות המחמד שלך בגרירה.

הביקוש של הנופשים ליעדים ידידותיים לחיות מחמד זינק בשנים האחרונות. בשנת 2021, Airbnb דיווחה על עלייה של 65% בחיפושים לחופשות ידידותיות לחיות מחמד באתר. מתוך מחשבה על כך, רצינו לברר. היכן הם המקומות הטובים ביותר לחופשה עם חיות המחמד שלכם?

על ידי ניתוח של יותר מ-70,000 חוות דעת על יעדים במיוחד של נופשים בעלי חיות מחמד, נוכל לחשוף אילו מקומות מדורגים הכי גבוה לקחת חבר פרוותי להפסקה. כל יעד מדורג כבעל האחוז הגבוה ביותר של ביקורות שנמדדות בין 7 ל-10 מתוך 10 בבריטניה וברחבי העולם.

היעדים מומלצים בעולם לטיול עם הכלב שלך

על פי ביקורות של בעלי חיות מחמד, הרפורדשייר הוא המקום הטוב ביותר באנגליה לצאת לחופשה עם חיית המחמד שלך. הניתוח שלנו מצא ש-87.7% מהביקורות הקשורות לחיות מחמד על יעדי נופש במחוז ווסט מידלנדס לוו בדירוג של 7, 8, 9 או 10 כוכבים.

Northumberland מגיעה למקום השני בדירוג שלנו. כאשר 85.5% מהביקורות של בעלי חיות מחמד על יעדי נופש שם נחשבים לדירוג גבוה. 

בוויילס, מונמות'שייר מדורגת כיעד הטוב ביותר עבור נופשים עם חיות מחמד. 83.2% מהביקורות הקשורות לחיות מחמד שמצאנו עבור יעדי נופש במחוז קיבלו דירוג גבוה.

גם Powys (82.2%), Blaenau Gwent (81.1%) ומרת'יר טיידפיל (80.6%) מופיעים גבוה בדירוג שלנו.

גילינו שפרת' וקינרוס הם המיקום הטוב ביותר בסקוטלנד לחופשה עם חיות מחמד. 85.3% מהביקורות הקשורות לחיות מחמד שמצאנו עבור יעדי נופש במחוז קיבלו דירוג גבוה של 7, 8, 9 או 10 כוכבים.

כמו כן, מופיעות בדירוג 10 המובילים שלנו Fife (84.3%), Dumfries and Galloway (82.7%) ואדינבורו (80.7%).

אם אתם מחפשים חופשה ידידותית לחיות מחמד קצת יותר רחוק, אולי שווה לבדוק את טורקיה כיעד עבורכם ועבור חברכם הפרוותי. החיפוש שלנו אחר ביקורות הקשורות לחיות מחמד של יעדים בכל מדינה ב- OECD גילה ש-94.3% מהביקורות על מיקומים בטורקיה דורגו גבוה ב-7, 8, 9 או 10 כוכבים. יותר מכל מדינה אחרת בניתוח שלנו.

אוסטריה מדורגת במקום השני (89.4%). כאשר גם ניו זילנד (86.9%), אירלנד (85.7%) וסלובניה (85.6%) ממוקמות גבוה.

בין אם אתם מחפשים מסעדות איכותיות, נוף מסנוור או סביבה ידידותית למשפחות. חיפוש מקוון אחר מלונות עם שירותים ספציפיים ואטרקציות מקומיות מעולם לא היה קל יותר. אבל היכן בארץ מדרגים במיוחד בעלי חיות מחמד מאפיינים מסוימים של יעדי נופש?

גילינו ש-93.2% מהביקורות על בעלי חיות מחמד שהזכירו מסעדות ליד יעדי נופש באזור היילנד של סקוטלנד קיבלו דירוג גבוה. זה השיעור הגבוה ביותר של ביקורות עם הדירוג הגבוה ביותר של כל תכונה של מלון בניתוח שלנו.

כשחיפשנו ביקורות של בעלי חיות מחמד שמזכירות שקט, מצאנו שיעדי נופש בהמפשייר קיבלו את השיעור הגבוה ביותר (88.6%) של ביקורות בדירוג הגבוה ביותר.

בינתיים, קומבריה הציורית בצפון מערב אנגליה זכתה לאחוז הגבוה ביותר של ביקורות בדירוג הגבוה ביותר (83.3%) עבור איכות הצפיות, כפי שהצביעו עבור נופשים עם חיות מחמד.

לפעמים, אין מוטיבציה טובה יותר לחקור אזור חדש מאשר להוציא את הכלב שלך לטיול. על ידי מציאת חוות דעת על יעדי נופש המזכירות כלבים באופן ספציפי, גילינו את המיקומים בבריטניה שבהם בעלי כלבים הם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לקחת את הכלבים שלהם איתם לחופשה.

קומבריה, ביתם של שפע גבעות מתגלגלות ואגמים יפים המושלמים לטיולי כלבים, תופסת את המקום הראשון בדירוג שלנו, עם 53.6 מתוך כל 1,000 ביקורות על יעדי נופש שם מזכירים כלבים.

התכונן לפני שאתה יוצא לחופשה עם חברך הפרוותי. עיין בטיפים המובילים שלנו כדי להפוך את הנסיעה לחוויה חלקה הרבה יותר. עבור בני אדם ובעלי חיים כאחד.

1. ערכו את המחקר שלכם לפני שאתם נוסעים

אם אתם חושבים לקחת את חיית המחמד שלכם לחופשה, חשוב מאוד שתעשו מחקר חשוב לפני כן. לפני שאתם מזמינים מלון, ודאו שהוא בהחלט ידידותי לחיות מחמד.

אם אתה נוסע לחו"ל, תצטרך לבדוק את כל דרישות הכניסה למדינה שבה אתה מבקר. הדרישות משתנות ממדינה למדינה: למשל, חלקן דורשות חיסוני כלבת או טיפול בתולעי סרט. מבחינה חוקית, כל הכלבים בבריטניה צריכים להיות עם שבב מיקרו, כך שאם אתה לוקח את הכלב שלך לחופשה, עליך לשמור גם את תעודת השבב שלהם בהישג יד.

חקירת המסמכים שתצטרכו להחזיק בהישג ידכם בעת הנסיעה, כמו דרכון חיית מחמד או תעודות בריאות, יהפכו את מעבר הגבולות והמעבר במכס להרבה יותר חלק. זמני ההסגר עבור חיות מחמד יכולים להיות ארוכים מאוד אם אתה מטייל בינלאומי וחיית המחמד שלך לא עומדת בדרישות הכניסה, אז חקור זאת ביסודיות לפני כן.

אם אתה טס במטוס, הקפד לבדוק את מדיניות חברת התעופה לגבי נסיעה עם בעלי חיים ואת ההיסטוריה שלהם של טיפול בחיות מחמד.

2. תעדוף את רווחתה ובטיחות חיית המחמד שלך

הבריאות והרווחה של חיית המחמד שלכם חשובים מאוד. אז לפני שאתם מכינים תוכניות טיול, שקול אם חיית המחמד שלך תהיה מועמדת טובה לטיול. שקול את המזג של חיית המחמד שלך וכמה טוב היא מתמודדת עם נסיעות. תקופות ממושכות מחוץ לבית, אנשים חדשים, מקומות וחוויות, וכמה טוב הם מאומנים. בדוק אפשרויות אלטרנטיביות כמו השארת חיית המחמד שלך. או במרכז פנסיון או מציאת שומר בית אם אתה מרגיש שחיית המחמד שלך תמצא מלווה אותך בחופשה מלחיץ.

אם בכל זאת תבחר לקחת את חיית המחמד שלך איתך, ביטוח חיית המחמד אמור לכסות את חיית המחמד שלך למקרה שתידרש טיול לוטרינר בזמן שאתה בחופשה. אם חיית המחמד שלך נוטה למחלת תנועה ולחרדת נסיעות, אולי כדאי לדון עם הווטרינר שלך על כל תרופה אפשרית שתבטיח לחיית המחמד שלך מסע נוח יותר.

במידה וחיית המחמד שלך סובלת מבעיות בריאותיות קיימות, וטרינר יכול לדון איתך על כך ולרשום מספיק תרופות כדי להחזיק את כל החג שלך. וטרינר יוכל גם לייעץ לגבי כל חיסונים וטיפולים מומלצים כדי להגן מפני סיכונים בריאותיים פוטנציאליים אנדמיים ליעדך.

3. ארזו כראוי עבור חיית המחמד שלכם

לפני שאתה יוצא לדרך, הרכיב ערכת טיולים לחיות מחמד המכילה את כל הדברים שחיית המחמד שלך תצטרך בחופשה. תרצה לכלול מספיק מזון ופינוקים למשך הטיול שלך. הצעצועים האהובים על חיית המחמד שלך, מצעים נוחים, מובילים ורתמות, שקיות פסולת וציוד עזרה ראשונה. אם אתה נוסע לחו"ל, תצטרך גם לארוז עבורם תיעוד רלוונטי. (כמו תעודות בריאות ודרכונים לחיות מחמד).

ודא גם לחיית המחמד שלך יש מים טריים בכל עת; אם אתם נוסעים במכונית, קערת מים או בקבוק 'ללא לשפוך' עשויה להיות השקעה משתלמת.

4. הכינו מנשא נסיעות מתאים

לפעמים אתה צריך להשתמש במנשא נסיעות עבור חיית המחמד שלך. תן להם קצת זמן להתרגל למנשא לפני שאתה יוצא לכביש. מנשא הנסיעות צריך להיות מאוורר היטב ומרווח. מספיק כדי שחיית המחמד שלך תוכל לעמוד, להסתובב ולשכב בנוחות.

ודא שאתה מניח את מנשא הנסיעות במקום מאור שמש ישיר והרחק מטיוטות קרות. ושהוא מאובטח בחגורת בטיחות. כדאי להניח בתוך המנשא גם את הצעצוע האהוב על חיית המחמד שלכם ושמיכה מנחמת.

5. תן לחיית המחמד שלך הרבה עצירות מנוחה

אין דבר גרוע יותר מאשר להיות בטיול ארוך וצריך להשתמש בשירותים. אם אתה נוסע דרך ארוכה, הקפד לעצור לעתים קרובות. כדי לתת לחיית המחמד שלך זמן למתוח את רגליה וללכת לשירותים. כשאתה מוצא מקום בטוח בדרך, שחק כמה משחקים אנרגטיים עם חיית המחמד שלך. כדי שהיא תוכל לשרוף קצת אנרגיה לפני שתחזור לכביש. במידה ואתם טסים לחו"ל, ודאו שחיית המחמד שלכם תספיק ללכת לשירותים לפני שהגיע זמנה לעלות.

6. נסו לשמור על שגרה קבועה

זה יהיה הרבה יותר קל עבור חיית המחמד שלך להסתגל לטיולים אם תשמור את השגרה. נסה לשמור שגרה קרובה ככל האפשר למה שהם רגילים אליו. נסו להאכיל אותם ולהוציא אותם להפסקות שירותים והליכות באותן שעות שהיית עושה בבית. דאגו שתמיד יהיו זמינים להם מים מתוקים. וזה חשוב במיוחד אם אתם נופשים באקלים חם או שאתם עושים הרבה פעילויות אנרגטיות.

7. שימו לב לסימני מתח

בעוד שחיות מחמד מסוימות עשויות למצוא את הנסיעה בבריזה, אחרות עשויות למצוא את החוויה מלחיצה. הקפד להיזהר מסימני מתח או מחלת תנועה אצל חיית המחמד שלך. כדי שתוכל להפוך אותם לנוחים יותר. אם אתם בטיול עם כלב, היזהרו מהתנשפות מוגזמות, פיהוק, כדרור, הקאות או חוסר שקט.

אם אתה חושד שהכלב שלך חרד, עשה הפסקות תכופות בטיול שלך. הרגילו של הכלב לנסיעות קצרות במכוניות תחילה. (בעזרת חיזוקים חיוביים). זה יכול להקל עליו בכל הנוגע ליציאה לטיול ארוך יותר. תרסיסים לנסיעות בעיצוב מיוחד יכולים גם לעזור לכלב שלך להרגיש רגוע יותר במכונית.

אם המחמד נוטה למחלת נסיעות, דאגו להאכילו בארוחה קלה לפני שאתם יוצאים לדרך. התייעץ עם הווטרינר שלך לפני הנסיעה. כדי לראות אם יש תרופה שעשויה לעזור לחבר הפרוותי שלך להרגיש טוב יותר.

הניתוח הסופי שלנו מורכב מיותר מ-73,000 ביקורות של בעלי חיות מחמד שנסעו עם חיית המחמד שלהם ל-140 מקומות שונים. (מחוזות בבריטניה הגדולה ובמדינות ה-OECD).

כל הנתונים מקורם ב-booking.com במהלך מרץ 2022. ונמדדים על פי אחוז ביקורות 7, 8, 9 או 10 כוכבים שניתנו על ידי בעלי חיות מחמד לכל מיקום.

הניתוח שלנו של יעדים בבריטניה בהתבסס על שירותים ואטרקציות אינו כולל מיקומים עם פחות מ-30 מקומות נופש. ביקורות עבור כל שירות ואטרקציה נמצאו על ידי חיפוש מילות מפתח (למשל "מסעדות") בביקורות של בעלי חיות מחמד ודירוג יעדים לפי האחוז של ביקורות. 7, 8, 9 או 10 כוכבים המכילות מילות מפתח אלו.

מאמרים נוספים

אניס לכלבים
אניס לכלבים – האם זה בטוח?

Catnip גורם לחתולים מסוימים להרגיש אופוריה, שובבה או רגועה. בעלי כלבים רוצים שהגורים שלהם ירגישו מאושרים בדיוק כמו החתולים שלהם, אז זה מעלה את השאלה: האם יש

קראו עוד »
דילוג לתוכן